محل تبلیغات شما

"از مسائلی که جلسه گذشته گفتم و این را تکرار می کنم، جلسه بعد هم توضیح می کنم برای شما، مساله "ارزش" بود. "ارزش"ی که دیگران می گویند جای خود دارد ها! ولی همین اندازه بنده میگویم چطور شد در کلام الله مجید. گفتند کلام الله مجید را نمی شود رفت گفت قیمتش چند است. می گویند هدیه اش چیست؟ این تعیین ارزش. پیش "چند می ارزد؟" مربوط به مسائل مادی بوده، کلام الله مجید را کسی نمی توانسته  بگوید [.]  چند می ارزد، می روید می گوئید هدیه اش چند است، لطف می کنید؟ برای اینکه قرآن متعالی از "ارزش" است و  "پاد ارزش" در بحث ارزش ماند. و این بسته به دل انسان {است} ممکن است بنده "ارزش" را رفتم تا آخرین مرحله مطرح می کنم {اما} اینکه می گویم غیر از "ارزش"ی است که علمای اعلام می گویند از کجا عرش. اگر عرش رحمان باشد اول عرش آنهاست بعد هم بنده در ذیل. در سایه و در ظل آنها هستش که می توانم بگویم. باشد که یک اثری از عرش رحمان هم به سراغ من هم، بسراغ دل منهم آمده باشد ولی در مرتبه عام و شامل نسبت به غرب زدگی و اینکه چطور "ارزش" آمد و طرح شد. بایست هم باشد. الآن هم ما در دو جهت(؟) می گوئیم ما نمی توانیم یکسره بگوئیم امام ز. ما در همین نیست انگاری آخر زمان هستیم و در قرب نوافل ."

"امت"، "ملت"، "جامعه" – قسمت سوم

"امت"، "ملت"، "جامعه" – قسمت دوم

"امت"، "ملت"، "جامعه" – قسمت اول

ارزش ,هم ,عرش ,گویند ,الله ,اینکه ,می گویند ,الله مجید ,کلام الله ,عرش رحمان ,هدیه اش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها